Г-подібний алюмінієвий плінтус під гіпсокартон Sintezal Р-104W, висота 40mm. Білий.

Sintezal Р-104W
Г-подібний алюмінієвий плінтус під гіпсокартон Sintezal Р-104W, висота 40mm. Білий.
В наявності
280.00 грн. / м. пог.

Опис

Білий алюмінієвий плінтус прихованого монтажу Sintezal Р-104W, висота 40 мм.


Білий прихований плінтус Sintezal P-104W - один з різновидів білих плінтусів для підлоги. Продумана конструкція плінтуса робить процес встановлення досить легким, при цьому дозволяючи виконувати різні дизайнерські проекти при преміальній обробці приміщень.
Даний плінтус розроблений для встановлення на нього листів гіпсокартону, або монтажу в підготовлений приямок. Особливістю моделі P-104W є те, що лінія стику стіни і плінтуса має невеликий видимий бортик (ширина 3 мм.). Цей бортик виконує захисно-декоративну функцію на плінтусі.
Він відмінно захищає стик від ударів і сколів, дозволяє встановлювати цей плінтус разом з полімерними і дерев'яними стіновими панелями, оскільки їх нижня межа буде прихована в плінтусі. Крім усього іншого, даний плінтус створює акцентовану і дуже естетичну лінію обриву стін.
Приямок може бути заповнений різними вставками (мдф, масив дерева, алюміній і ін.), таким чином Ви отримаєте вбудований плінтус в одній площині зі стіною. При частковому заповненні приямку вставкою, в профіль можна встановити світлодіодну підсвітку або залишити тонку лінію розриву стіни і плінтуса.
Завдяки своїй Г-подібній формі, білий алюмінієвий плінтус прихованого монтажу Sintezal Р-104W може встановлюватися на фінішному етапі ремонту. Такий профіль легко вставити в чорновий приямок, виконати всі шпаклювальні роботи по стінах, потім витягти плінтус і поставити його вже після завершення обробки кімнати. Це попереджає випадкове пошкодження профілю при ремонтних роботах.

Висота плінтуса може бути будь-якою! Ми виконуємо фрезерування (підрізування) плінтуса, якщо висота приямка повинна бути менше 40мм. У разі ж, якщо висота приямка повинна бути більше 40мм., профіль просто встановлюють на певній висоті від підлоги. Установка плінтуса на більшу висоту можлива тільки в разі заповнення приямку вставкою.
Фарбується плінтус з дотриманням усіх технологій. Ми використовуємо тільки якісну фарбу для зовнішніх робіт, тому плінтус не боїться вологи і не вигорає на сонці. Лицьова поверхня має шороховату текстуру, на якій не залишається слідів від дотиків, а сам плінтус має більш глибокий білий відтінок.


Спосіб монтажу

  • закріпіть плінтус на стіні за допомогою клею або герметика;
  • встановіть на профіль листи гіпсокартону (пропускаємо цей пункт якщо ставите в готовий приямок);
  • виконайте фінішну обробку стін;
  • приклейте в приямок плінтуса обраний вид вставки (за потребою).

Робимо монтаж алюмінієвого плінтуса "під ключ" в Києві та передмісті.

Подивитись прайс на монтаж алюмінієвого плінтуса


Подивитись прайс на МДФ-вставки для прихованого плінтуса

Характеристики

Г-подібний алюмінієвий плінтус під гіпсокартон Sintezal Р-104W, висота 40mm. Білий.
Виробник: Синтезал
Информация о производителе
Країна виробництва Україна
Габаритные размеры
Довжина, м. 2,5
Висота приямку, мм. 40
Глубина приямку, мм. 15
Материал изготовления
Матеріал Алюміній
Покриття Полімерне фарбування

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Дивіться також

Теги: прихований плінтус білий, прихований алюмінієвий плінтус 4 см, вбудований алюмінієвий плінтус, профіль для скритого плінтусу, алюмінієвий плінтус під вставку, металевий плінтус білий, алюмінієвий плінтус, плінтус з приямком