• Білий вбудований алюмінієвий плінтус під гіпсокартон Sintezal Р-125W, висота 80 мм.

  Sintezal P-125W
  Білий вбудований алюмінієвий плінтус під гіпсокартон Sintezal Р-125W, висота 80 мм.
  В наявності
  250.00 грн. / м. пог.

  Опис

  Білий алюмінієвий плінтус прихованого монтажу для гіпсокартону Sintezal Р-125W, висота 80 мм.


  ВАЖЛИВО: Плінтус продається кратно штукам. Ціна вказана за м.пог. Оформлюючи замовлення Ви обираєте кількість метрів.


  Плінтус може бути фарбований в будь-який інший колір по RAL або NCS. Просимо уточнювати вартість, терміни і можливість виконання робіт при виборі нестандартних варіантів кольору.


  Прайс-лист на алюминиевый плинтус SintezalПереглянути прайс-лист на всі моделі алюмінієвого плінтусу Sintezal

  Прайс на установку алюминиевого плинтуса SintezalПереглянути прайс на монтаж алюмінієвого плінтусу Sintezal


  Опис моделі

  Вбудований алюмінієвий плінтус прихованого монтажу Sintezal P-125W має доопрацьовану конструкцію для спрощення його сполучення зі стінами з гіпсокартону. Ми створили цю модель завдяки численним рекомендаціям і побажанням наших клієнтів. Такий плінтус може використовуватися як самостійний елемент інтер'єру, або заповнюватися МДФ-вставками різної висоти. Профілі подібної конструкції називають "плінтус левітуючі стіни", оскільки з їх допомогою створюється ефект нависаючих, нічим не підтримуваних над підлогою стін. Це одна з найновіших моделей вироблених нами​ прихованих люмінієвих плінтусів.

  Який вид покриття прихованого плінтуса вибрати?

  • Плінтус без покриття застосовується в разі встановлення в профіль різних вставок. Поверхня плінтуса, в такому випадку, повністю ховається і немає необхідності доплачувати за додаткове покриття алюмінію.

  • Фарбований плінтус встановлюється при необхідності відповідності колірній палітрі приміщення. Заводське фарбування відмінно тримається на профілі, має однорідний глибокий колір, можливі різні варіанти поверхні (глянець, мат, полумат, структура).​

  Яка видима висота приямку цього плінтуса?

  Висота плінтуса може бути будь-якою! При необхідності встановлення вставки висотою більше приямку, профіль просто піднімають на потрібну висоту від підлоги. У разі, якщо приямок потрібен меншого розміру, ми готові виконати фрезерування (підрізування) профілю до потрібного розміру.

  Чи можна встановлювати вставку в цей прихований плінтус?

  Вставка в плінтус може бути виконана з різних матеріалів. Приямок може бути заповнений різними вставками (мдф, масив дерева, алюміній і ін.), таким чином Ви отримаєте вбудований плінтус в одній площині зі стіною.

  Де взяти вставку для плінтуса прихованого монтажу?

  Ми виробляємо МДФ-вставки для прихованих плінтусів будь-яких моделей. Ці вставки виконані з водостійкого МДФ, який не боїться попадання вологи і вогкості в приміщенні. Товщина і висота вставки обмовляється індивідуально, виходячи з конкретних потреб кожного клієнта.

  Лицьова поверхня МДФ-вставок може бути покрита грунтовкою - це найпопулярніший варіант, оскільки пофарбувати її можна вже в змонтованому вигляді з точним попаданням в відтінок стін. Також можемо пофарбувати вставки в будь-який колір по каталогу RAL і NCS, з різними типами поверхні (глянець, мат, шорсткість).

  Гарантуємо якість наших МДФ-вставок! Строгий контроль якості і застосування тільки якісних матеріалів МДФ-вставок для плінтуса прихованого монтажу Sintezal - надійна гарантія їх відмінного зовнішнього вигляду і довговічності.


  Спосіб монтажу

  Плінтус кріпиться на стіну за допомогою будівельного клею або герметика.

  Черговість дій при встановленні

  • закріпіть плінтус на стіні за допомогою клею або герметика;
  • встановіть на профіль листи гіпсокартону (пропускаємо цей пункт якщо ставите в готовий приямок);
  • виконайте фінішну обробку стін;
  • приклейте в приямок плінтуса обраний вид вставки (за потребою).

  Робимо монтаж алюмінієвого плінтуса "під ключ" в Києві та передмісті.

  Характеристики

  Білий вбудований алюмінієвий плінтус під гіпсокартон Sintezal Р-125W, висота 80 мм.
  Виробник: Синтезал
  Информация о производителе
  Країна виробництва Україна
  Габаритные размеры
  Ширина, мм. 12,5
  Висота, мм. 80
  Довжина, м. 2,5
  Материал изготовления
  Матеріал Алюміній
  Покриття Полімерне фарбування

  Дивіться також

  Теги: прихований алюмінієвий плінтус тонкий, білий вбудований плінтус, вбудований алюмінієвий плінтус 8 см, г-образний плінтус білий, білий плінтус під гіпсокартон, алюмінієвий плінтус під вставку, фарбований плінтус прихований, плінтус вбудований в стіну білий, плінтус в паз у стіні, плінтус для скритих дверей, білий плінтус прихованого монтажу