• Чорний алюмінієвий плінтус "левітуючі стіни" Sintezal Р-104В, висота 40 мм.

  Sintezal Р-104B
  Чорний алюмінієвий плінтус "левітуючі стіни" Sintezal Р-104В, висота 40 мм.
  В наявності
  220.00 грн. / м. пог.

  Опис

  Чорний алюмінієвий плінтус прихованого монтажу Sintezal Р-104B, висота 40 мм.


  Прайс-лист на алюминиевый плинтус SintezalПереглянути прайс-лист на всі моделі алюмінієвого плінтусу Sintezal

  Прайс на установку алюминиевого плинтуса SintezalПереглянути прайс на монтаж алюмінієвого плінтусу Sintezal

  Прайс на МДФ-вставки для скрытого плинтуса SintezalПереглянути прайс на МДФ-вставки для прихованого плінтуса Sintezal


  Опис моделі

  Чорний прихований плінтус Sintezal P-104B - один з різновидів чорних плінтусів для підлоги. Продумана конструкція плінтуса робить процес встановлення досить легким, при цьому дозволяючи виконувати різні дизайнерські проекти при преміальній обробці приміщень.

  Даний плінтус розроблений для установки на нього листів гіпсокартону, або монтажу в підготовлений приямок. Особливістю моделі P-104B є те, що лінія стику стіни і плінтуса має невеликий видимий бортик (ширина 3 мм.). Цей бортик виконує захисно-декоративну функцію на плінтусі.

  Він відмінно захищає стик від ударів і сколів, дозволяє встановлювати цей плінтус разом з полімерними і дерев'яними стіновими панелями, оскільки їх нижня межа буде прихована в плінтусі. Крім усього іншого, даний плінтус створює акцентовану і дуже естетичну лінію обриву стін.

  Приямок може бути заповнений різними вставками (мдф, масив дерева, алюміній і ін.), таким чином Ви отримаєте вбудований плінтус в одній площині зі стіною. При частковому заповненні приямку вставкою, в профіль можна встановити світлодіодну підсвітку або залишити тонку лінію розриву стіни і плінтуса.

  Завдяки своїй Г-подібній формі, чорний алюмінієвий плінтус прихованого монтажу Sintezal Р-104B може встановлюватися на фінішному етапі ремонту. Такий профіль легко вставити в чорновий приямок, виконати всі шпаклювальні роботи по стінах, потім витягти плінтус і поставити його вже після завершення обробки кімнати. Це попереджає випадкове пошкодження профілю при ремонтних роботах.

  Висота плінтуса може бути будь-якою! Ми виконуємо фрезерування (підрізування) плінтуса, якщо висота приямка повинна бути менше 40мм. У разі ж, якщо висота приямка повинна бути більше 40мм., профіль просто встановлюють на певній висоті від підлоги. Установка плінтуса на більшу висоту можлива тільки в разі заповнення приямку вставкою.

  Фарбується плінтус з дотриманням усіх технологій. Ми використовуємо тільки якісну фарбу для зовнішніх робіт, тому плінтус не боїться вологи і не вигорає на сонці. Лицьова поверхня має шороховату текстуру, на якій не залишається слідів від дотиків, а сам плінтус має більш глибокий чорний відтінок.


  Спосіб монтажу

  • закріпіть плінтус на стіні за допомогою клею або герметика;
  • встановіть на профіль листи гіпсокартону (пропускаємо цей пункт якщо ставите в готовий приямок);
  • виконайте фінішну обробку стін;
  • приклейте в приямок плінтуса обраний вид вставки (за потребою).

  Робимо монтаж алюмінієвого плінтуса "під ключ" в Києві та передмісті.

  Характеристики

  Чорний алюмінієвий плінтус "левітуючі стіни" Sintezal Р-104В, висота 40 мм.
  Виробник: Синтезал
  Информация о производителе
  Країна виробництва Україна
  Габаритные размеры
  Довжина, м. 2,5
  Висота приямку, мм. 40
  Глубина приямку, мм. 15
  Материал изготовления
  Матеріал Алюміній
  Покриття Полімерне фарбування

  Дивіться також

  Теги: плінтус тіньової, плінтус під гіпсокартон, прихований чорний плінтус, плінтус пазовий, закладений плінтус, чорний плінтус прихований, плінтус тіньового шва, плінтус стінові панелі