• Чорний алюмінієвий плінтус під штукатурку з LED-підсвіткою Sintezal P-114В, 100х13.5х2500 мм.

  Sintezal P-114B
  Чорний алюмінієвий плінтус під штукатурку з LED-підсвіткою Sintezal P-114В, 100х13.5х2500 мм.
  В наявності
  320.00 грн. / м. пог.

  Опис

  Чорний алюмінієвий плінтус з прихованою LED-підсвіткою, висота 100 мм. Sintezal Р-114B


  ВАЖЛИВО: Плінтус продається кратно штукам. Ціна вказана за м.пог. Оформлюючи замовлення Ви обираєте кількість метрів.


  Прайс-лист на алюминиевый плинтус SintezalПереглянути прайс-лист на всі моделі алюмінієвого плінтусу Sintezal

  Прайс на установку алюминиевого плинтуса SintezalПереглянути прайс на монтаж алюмінієвого плінтусу Sintezal


  Опис моделі

  Чорний алюмінієвий плінтус Sintezal P-114B - одна з найбільш популярних моделей вбудованого алюмінієвого плінтуса з LED-підсвіткою. Такий плінтус часто застосовується для дизайнерського оформлення приміщень, в яких необхідно реалізувати приховане світлодіодне підсвічування на стику підлоги і стін. Плінтус має неординарний зовнішній вигляд, який відмінно виглядає в сучасних дизайнах. Підсвічування плінтуса може бути від м'якого до інтенсивного, в залежності від обраної LED-стрічки. Наявність радіаторних ребер на плінтусі забезпечує ефективний тепловідвід від працюючих світлодіодів. Матовий розсіювач робить підсвічування однорідним, приховуючи яскраво виражені окремі осередки світла на LED-стрічці.

  Висота плінтуса може бути будь-якою! Ми виконуємо фрезерування (підрізування) плінтуса, якщо висота приямка повинна бути менше 100 мм. У разі ж, якщо висота приямка повинна бути більше 100 мм., профіль просто встановлюють на певній висоті від підлоги. Встановлення плінтуса на більшу висоту можлива тільки в разі заповнення приямку вставкою.

  Фарбується плінтус з дотриманням усіх технологій. Ми використовуємо тільки якісну фарбу для зовнішніх робіт, тому плінтус не боїться вологи і не вигорає на сонці. Лицьова поверхня має шорстку текстуру, на якій не залишається слідів від дотиків, а сам плінтус має більш глибокий чорний відтінок.

  Плінтус Sintezal Р-114 має доопрацьовану конструкцію і позбавлений недоліків попередніх моделей, озвучених нашими покупцями виходячи з досвіду експлуатації подібних виробів.

  Основні переваги даної моделі плінтуса

  • Монтажна планка. Ми зменшили висоту монтажної полки у верхній частині плінтуса. Це зроблено з метою зменшення ширини стику, який потрібно відновлювати за допомогою штукатурних робіт;
  • Світлорозсіювальна лінза. Перероблена конструкція зробила процес встановлення і зняття лінзи дуже легким. Матеріал самої лінзи тепер більш еластичний і не тріскається при добуванні її з профілю. Разсіювач відмінно справляється з розмиванням світлового потоку від діодів і абсолютно невидимий в установленому положенні;
  • Товщина плінтуса. Збільшилася товщина вертикальної ніжки, тепер вона становить 1,6 мм. Плінтус став більш міцним і стійким до деформації при випадкових ударах клінінгової техніки або елементів обстановки;
  • Ширина площадки під LED-стрічку збільшена до 10мм., що дозволить встановлювати в плінтус масивні світлосильні і RGB варіанти підсвічування.

  Спосіб монтажу

  Плінтус кріпиться на стіні за допомогою клею або герметика. На стиках, торцях і кутових поворотах профіль підрізається в потрібний кут за допомогою маятникової пилки.

  Черговість дій при встановленні

  • готуємо в стіні приямок для встановлення плінтуса;
  • закріплюємо плінтус на стіні за допомогою герметика;
  • виконуємо фінішну обробку стін і приховуємо стик стіни і плінтуса;
  • встановлюємо і підключаємо LED-стрічку в плінтус;
  • вставляємо світлорозсіювальну лінзу по всьому периметру плінтуса.

  Робимо монтаж алюмінієвого плінтуса "під ключ" в Києві та передмісті.

  Характеристики

  Чорний алюмінієвий плінтус під штукатурку з LED-підсвіткою Sintezal P-114В, 100х13.5х2500 мм.
  Виробник: Синтезал
  Информация о производителе
  Країна виробництва Україна
  Габаритные размеры
  Довжина, м. 2,5
  Висота приямку, мм. 100
  Глубина приямку, мм. 13,5
  Материал изготовления
  Матеріал Алюміній
  Покриття Полімерне фарбування
  Особенности товара
  Можливість встановлення LED-підсвічування Так

  Дивіться також

  Sintezal Р-105b
  Прихований алюмінієвий плінтус для підлоги Sintezal Р-105В, 60x15x2500mm. Чорний
  250.00 грн. / м. пог.
  Sintezal P-120b
  Чорний LED-плінтус алюмінієвий тіньового шву підлоги Sintezal P-120, 20х12х2500мм.
  180.00 грн. / м. пог.

  Теги: черный скрытый плинтус, скрытый алюминиевый LED-плинтус, встроенный плинтус, встроенный алюминиевый плинтус, плинтус под светодную подсветку, высокий плинтус с подсветкой, скрытый плинтус высота 10см, плинтус направленная подсветка, алюминиевый плинтус с освещением, плинтус под гипсокартон, скрытый плинтус под штукатурку, плинтус для скрытых дверей, дизайнерский плинтус под led, плинтус скрытого монтажа, плинтус светодиодный