Чорний алюмінієвий плінтус під штукатурку з LED-підсвіткою Sintezal P-114В, 100х13.5х2500 мм.

Sintezal P-114B
Чорний алюмінієвий плінтус під штукатурку з LED-підсвіткою Sintezal P-114В, 100х13.5х2500 мм.
В наявності
300.00 грн. / м. пог.

Опис

Чорний алюмінієвий плінтус з прихованою LED-підсвіткою, висота 100 мм. Sintezal Р-114B


Чорний алюмінієвий плінтус Sintezal P-114B - одна з найбільш популярних моделей вбудованого алюмінієвого плінтуса з LED-підсвіткою. Такий плінтус часто застосовується для дизайнерського оформлення приміщень, в яких необхідно реалізувати приховане світлодіодне підсвічування на стику підлоги і стін. Плінтус має неординарний зовнішній вигляд, який відмінно виглядає в сучасних дизайнах. Підсвічування плінтуса може бути від м'якого до інтенсивного, в залежності від обраної LED-стрічки. Наявність радіаторних ребер на плінтусі забезпечує ефективний тепловідвід від працюючих світлодіодів. Матовий розсіювач робить підсвічування однорідним, приховуючи яскраво виражені окремі осередки світла на LED-стрічці.

Висота плінтуса може бути будь-якою! Ми виконуємо фрезерування (підрізування) плінтуса, якщо висота приямка повинна бути менше 100 мм. У разі ж, якщо висота приямка повинна бути більше 100 мм., профіль просто встановлюють на певній висоті від підлоги. Встановлення плінтуса на більшу висоту можлива тільки в разі заповнення приямку вставкою.

Фарбується плінтус з дотриманням усіх технологій. Ми використовуємо тільки якісну фарбу для зовнішніх робіт, тому плінтус не боїться вологи і не вигорає на сонці. Лицьова поверхня має шорстку текстуру, на якій не залишається слідів від дотиків, а сам плінтус має більш глибокий чорний відтінок.

Плінтус Sintezal Р-114 має доопрацьовану конструкцію і позбавлений недоліків попередніх моделей, озвучених нашими покупцями виходячи з досвіду експлуатації подібних виробів.

Основні переваги даної моделі плінтуса

  • Монтажна планка. Ми зменшили висоту монтажної полки у верхній частині плінтуса. Це зроблено з метою зменшення ширини стику, який потрібно відновлювати за допомогою штукатурних робіт;
  • Світлорозсіювальна лінза. Перероблена конструкція зробила процес встановлення і зняття лінзи дуже легким. Матеріал самої лінзи тепер більш еластичний і не тріскається при добуванні її з профілю. Разсіювач відмінно справляється з розмиванням світлового потоку від діодів і абсолютно невидимий в установленому положенні;
  • Товщина плінтуса. Збільшилася товщина вертикальної ніжки, тепер вона становить 1,6 мм. Плінтус став більш міцним і стійким до деформації при випадкових ударах клінінгової техніки або елементів обстановки;
  • Ширина площадки під LED-стрічку збільшена до 10мм., що дозволить встановлювати в плінтус масивні світлосильні і RGB варіанти підсвічування.

Спосіб монтажу

Плінтус кріпиться на стіні за допомогою клею або герметика. На стиках, торцях і кутових поворотах профіль підрізається в потрібний кут за допомогою маятникової пилки.

Черговість дій при встановленні

  • готуємо в стіні приямок для встановлення плінтуса;
  • закріплюємо плінтус на стіні за допомогою герметика;
  • виконуємо фінішну обробку стін і приховуємо стик стіни і плінтуса;
  • встановлюємо і підключаємо LED-стрічку в плінтус;
  • вставляємо світлорозсіювальну лінзу по всьому периметру плінтуса.

Робимо монтаж алюмінієвого плінтуса "під ключ" в Києві та передмісті.

Подивитись прайс на монтаж алюмінієвого плінтуса


Подивитись прайс на МДФ-вставки для прихованого плінтуса

Характеристики

Чорний алюмінієвий плінтус під штукатурку з LED-підсвіткою Sintezal P-114В, 100х13.5х2500 мм.
Виробник: Синтезал
Информация о производителе
Країна виробництва Україна
Габаритные размеры
Довжина, м. 2,5
Висота приямку, мм. 100
Глубина приямку, мм. 13,5
Материал изготовления
Матеріал Алюміній
Покриття Полімерне фарбування
Особенности товара
Можливість встановлення LED-підсвічування Так

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Дивіться також

Sintezal Р-105B
Прихований алюмінієвий плінтус для підлоги Sintezal Р-105В, 60x15x2500mm. Чорний
240.00 грн. / м. пог.

Теги: черный скрытый плинтус, скрытый алюминиевый LED-плинтус, встроенный плинтус, встроенный алюминиевый плинтус, плинтус под светодную подсветку, высокий плинтус с подсветкой, скрытый плинтус высота 10см, плинтус направленная подсветка, алюминиевый плинтус с освещением, плинтус под гипсокартон, скрытый плинтус под штукатурку, плинтус для скрытых дверей, дизайнерский плинтус под led, плинтус скрытого монтажа, плинтус светодиодный