Чорний вбудований алюмінієвий плінтус під гіпсокартон Sintezal Р-125В, 80х12.5х2500мм

Чорний вбудований алюмінієвий плінтус під гіпсокартон Sintezal Р-125В, 80х12.5х2500мм
В наявності
240.00 грн. / м. пог.
  • Мінімальне замовлення цього товару 3

Опис

Чорний алюмінієвий плінтус прихованого монтажу для гіпсокартону Sintezal Р-125B


Вбудований алюмінієвий плінтус прихованого монтажу Sintezal P-125W має доопрацьовану конструкцію для спрощення його сполучення зі стінами з гіпсокартону. Ми створили цю модель завдяки численним рекомендаціям і побажанням наших клієнтів. Такий плінтус може використовуватися як самостійний елемент інтер'єру, або заповнюватися МДФ-вставками різної висоти. Профілі подібної конструкції називають "плінтус левітуючі стіни", оскільки з їх допомогою створюється ефект нависаючих, нічим не підтримуваних над підлогою стін. Це одна з найновіших моделей вироблених нами​ прихованих люмінієвих плінтусів.

Який вид покриття прихованого плінтуса вибрати?

  • Плінтус без покриття застосовується в разі встановлення в профіль різних вставок. Поверхня плінтуса, в такому випадку, повністю ховається і немає необхідності доплачувати за додаткове покриття алюмінію.

  • Фарбований плінтус встановлюється при необхідності відповідності колірній палітрі приміщення. Заводське фарбування відмінно тримається на профілі, має однорідний глибокий колір, можливі різні варіанти поверхні (глянець, мат, полумат, структура).​

Яка видима висота приямку цього плінтуса?

Висота плінтуса може бути будь-якою! При необхідності встановлення вставки висотою більше приямку, профіль просто піднімають на потрібну висоту від підлоги. У разі, якщо приямок потрібен меншого розміру, ми готові виконати фрезерування (підрізування) профілю до потрібного розміру.

Чи можна встановлювати вставку в цей прихований плінтус?

Вставка в плінтус може бути виконана з різних матеріалів. Приямок може бути заповнений різними вставками (мдф, масив дерева, алюміній і ін.), таким чином Ви отримаєте вбудований плінтус в одній площині зі стіною.

Де взяти вставку для плінтуса прихованого монтажу?

Ми виробляємо МДФ-вставки для прихованих плінтусів будь-яких моделей. Ці вставки виконані з водостійкого МДФ, який не боїться попадання вологи і вогкості в приміщенні. Товщина і висота вставки обмовляється індивідуально, виходячи з конкретних потреб кожного клієнта.

Лицьова поверхня МДФ-вставок може бути покрита грунтовкою - це найпопулярніший варіант, оскільки пофарбувати її можна вже в змонтованому вигляді з точним попаданням в відтінок стін. Також можемо пофарбувати вставки в будь-який колір по каталогу RAL і NCS, з різними типами поверхні (глянець, мат, шорсткість).

Гарантуємо якість наших МДФ-вставок! Строгий контроль якості і застосування тільки якісних матеріалів МДФ-вставок для плінтуса прихованого монтажу Sintezal - надійна гарантія їх відмінного зовнішнього вигляду і довговічності.


Спосіб монтажу

Плінтус кріпиться на стіну за допомогою будівельного клею або герметика.

Черговість дій при встановленні

  • закріпіть плінтус на стіні за допомогою клею або герметика;
  • встановіть на профіль листи гіпсокартону (пропускаємо цей пункт якщо ставите в готовий приямок);
  • виконайте фінішну обробку стін;
  • приклейте в приямок плінтуса обраний вид вставки (за потребою).

Робимо монтаж алюмінієвого плінтуса "під ключ" в Києві та передмісті.

Подивитись прайс на монтаж алюмінієвого плінтуса

 

Характеристики

Чорний вбудований алюмінієвий плінтус під гіпсокартон Sintezal Р-125В, 80х12.5х2500мм
Виробник: Синтезал
Розміри (Д x Ш x В) 2,500.00мм x 12.50мм x 80.00мм
Информация о производителе
Країна виробництва Україна
Габаритные размеры
Ширина, мм. 12,5
Висота, мм. 80
Довжина, м. 2,5
Материал изготовления
Матеріал Алюминий
Покриття Полімерне фарбування

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік

Дивіться також

Теги: прихований плінтус, прихований алюмінієвий плінтус, чорний вбудований плінтус, вбудований алюмінієвий LED-плінтус, плінтус підсвічування, плінтус під гіпсокартон, алюмінієвий плінтус під панелі, плінтус прихований, плінтус вбудований в стіну, плінтус приямок в стіні, плінтус світлодіодне підсвічування, плінтус прихованого монтажу