Вбудований плінтус прихованого монтажу

Вбудований плінтус прихованого монтажу

Вбудований алюмінієвий плінтус  це сучасне, інноваційне і дуже практичне рішення для створення стильного дизайнерського інтер'єру приміщень. Дане рішення досить популярне при преміальній обробці приміщень. Алюмінієвий вбудований плінтус, прихований плінтус, плінтус прихованого монтажу, плінтус в одній площині зі стіною, плінтус під гіпсокартон, плінтус левітуючі стіни, плінтус з приямком  все це усталені в суспільстві назви вбудованих плінтусів.

Плінтус прихованого монтажу може створювати поглиблення (тіньовий паз) по периметру приміщення, або бути в одній площині з лінією стіни. Плінтуса прихованого монтажу, за своєю суттю, є своєрідним конструктором, яким можливо виконати різні дизайнерські рішення в інтер'єрі. Комбінування різних моделей дасть можливість реалізувати неординарні за зовнішнім виглядом ділянки стін: локальні зони підсвічування, завести підлогове покриття на стіну
, ефект нависаючих над підлогою стін ("левітуючі стіни") та ін.

Переваги прихованого алюмінієвого плінтуса:

 • Захист стін. Вбудований алюмінієвий плінтус виконує роль опорного елемента для фінішної обробки стін. Прихований плінтус надійно захищає від руйнувань і відколів лінію стикування зі стіною. Також не варто забувати про відмінні ударостійкі якості алюмінію.
 • Ідеально рівний тіньової шов. Тіньовим швом називають тонку лінію стику лицьової частини інсерта з площиною стін. Залежно від моделі, тіньовий шов може бути від практично непомітної лінії до масивного тіньового паза будь-якої ширини.
 • Сумісний з дверима прихованого типу. Плінтус прихованого монтажу не виступає від площини стін, що дуже важливо при наявності дверей прихованого монтажу. Такі двері не мають лиштви і плінтус повинен підходити впритул до дверного отвору. Класичні накладні плінтуса порушують площину стін і дверей, чим значно погіршують загальний вигляд приміщення, позбавляючи ідею установки прихованих дверей будь-якого сенсу.
 • Економія місця. Прихований плінтус не виступає за лінію площини стін, це дозволяє встановлювати меблі впритул до стін. Особливо дана економія важлива в невеликих нішах і на ділянках нестандартних кутів повороту стін, на яких досить складно ідеально встановити накладний плінтус.
 • LED-підсвітка. Конструкцією багатьох моделей прихованого плінтуса передбачена можливість розміщення світлодіодної стрічки в плінтусі. Підсвічування в прихованому плінтусі завжди виглядає незвично і гармонійно вписується в дизайн приміщення. Світлодіодне підсвічування прихованого плінтуса може бути різної спрямованості, ширини і різного розташування на профілі. Використання підсвічування буде вкрай корисним в коридорах, вхідних групах, на сходових прольотах і т.п.
 • Наявність кабель-каналу. Основна маса моделей вбудованого плінтуса має порожнини, які можуть використовуватися в якості повноцінних кабель-каналів для прихованої прокладки кабелів і інших комунікацій. Алюмінієвий плінтус надійно захищає проводку, забезпечуючи при цьому якісний тепловідвід. При необхідності перенесення розеток і освітлення Ви отримаєте легкий доступ до проводки.
 • Підходить під різну обробку стін. Завдяки різноманітності пропонованих нами моделей і різних варіантів вставок, можна підібрати контрастний або ж той плінтус, що повторює покриття стін. Особові ділянки плінтуса можуть фарбуватися в колір стін, покриватися штукатуркою, шпоном, шпалерами та іншими видами стінових покриттів. Прихований плінтус відмінно виглядає практично з будь-якими варіантами оздоблення стін  це може бути гіпсокартон, штукатурка, стінові панелі, облицювальна плитка і інші варіанти.

Великий вибір різних варіантів декоративної вставки (інсерта) для прихованого плінтуса. Найпопулярніші матеріали для інсертів на сьогоднішній день є:

 • МДФ;
 • масив дерева;
 • алюміній;
 • натуральний камінь.

В асортименті нашої компанії великий вибір алюмінієвих плінтусів прихованого типу нашого власного виробництва, а також аналогічна продукція від провідних європейських виробників: Progress Profiles, Profilpas s.p.a., Arfen, Kuberit, Cezar, Uni Deco, Profilitec та ін. Ми динамічно розвиваємося і постійно пропонуємо нашим покупцям нові моделі вбудованих плінтусів, які відповідають найбільш передовим трендам в дизайнерської обробці приміщень.

Вбудований плінтус прихованого монтажу, ви можете купити в нашому інтернет-магазині, замовивши через сайт або зателефонувавши нам по одному з телефонів: ☎ +38 (095) 622-33-94 (viber); ☎ +38 (067) 216-08-10
text_sku Sintezal P-120
230.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal Р-105L
500.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-105
230.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal Р-106
282.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-116
360.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-55
500.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal Р-107
300.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal Р-104
300.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-117
210.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal Р-112
380.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-118
240.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-114
350.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-115
360.00 грн. / м. пог.
text_sku Р-125
250.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-50
300.00 грн. / м. пог.