• Вбудований плінтус прихованого монтажу

  Вбудований плінтус прихованого монтажу

  Вбудований алюмінієвий плінтус  це сучасне, інноваційне і дуже практичне рішення для створення стильного дизайнерського інтер'єру приміщень. Дане рішення досить популярне при преміальній обробці приміщень. Алюмінієвий вбудований плінтус, прихований плінтус, плінтус прихованого монтажу, плінтус в одній площині зі стіною, плінтус під гіпсокартон, плінтус левітуючі стіни, плінтус з приямком  все це усталені в суспільстві назви вбудованих плінтусів.

  Плінтус прихованого монтажу може створювати поглиблення (тіньовий паз) по периметру приміщення, або бути в одній площині з лінією стіни. Плінтуса прихованого монтажу, за своєю суттю, є своєрідним конструктором, яким можливо виконати різні дизайнерські рішення в інтер'єрі. Комбінування різних моделей дасть можливість реалізувати неординарні за зовнішнім виглядом ділянки стін: локальні зони підсвічування, завести підлогове покриття на стіну
  , ефект нависаючих над підлогою стін ("левітуючі стіни") та ін.

  Переваги прихованого алюмінієвого плінтуса:

  • Захист стін. Вбудований алюмінієвий плінтус виконує роль опорного елемента для фінішної обробки стін. Прихований плінтус надійно захищає від руйнувань і відколів лінію стикування зі стіною. Також не варто забувати про відмінні ударостійкі якості алюмінію.
  • Ідеально рівний тіньової шов. Тіньовим швом називають тонку лінію стику лицьової частини інсерта з площиною стін. Залежно від моделі, тіньовий шов може бути від практично непомітної лінії до масивного тіньового паза будь-якої ширини.
  • Сумісний з дверима прихованого типу. Плінтус прихованого монтажу не виступає від площини стін, що дуже важливо при наявності дверей прихованого монтажу. Такі двері не мають лиштви і плінтус повинен підходити впритул до дверного отвору. Класичні накладні плінтуса порушують площину стін і дверей, чим значно погіршують загальний вигляд приміщення, позбавляючи ідею установки прихованих дверей будь-якого сенсу.
  • Економія місця. Прихований плінтус не виступає за лінію площини стін, це дозволяє встановлювати меблі впритул до стін. Особливо дана економія важлива в невеликих нішах і на ділянках нестандартних кутів повороту стін, на яких досить складно ідеально встановити накладний плінтус.
  • LED-підсвітка. Конструкцією багатьох моделей прихованого плінтуса передбачена можливість розміщення світлодіодної стрічки в плінтусі. Підсвічування в прихованому плінтусі завжди виглядає незвично і гармонійно вписується в дизайн приміщення. Світлодіодне підсвічування прихованого плінтуса може бути різної спрямованості, ширини і різного розташування на профілі. Використання підсвічування буде вкрай корисним в коридорах, вхідних групах, на сходових прольотах і т.п.
  • Наявність кабель-каналу. Основна маса моделей вбудованого плінтуса має порожнини, які можуть використовуватися в якості повноцінних кабель-каналів для прихованої прокладки кабелів і інших комунікацій. Алюмінієвий плінтус надійно захищає проводку, забезпечуючи при цьому якісний тепловідвід. При необхідності перенесення розеток і освітлення Ви отримаєте легкий доступ до проводки.
  • Підходить під різну обробку стін. Завдяки різноманітності пропонованих нами моделей і різних варіантів вставок, можна підібрати контрастний або ж той плінтус, що повторює покриття стін. Особові ділянки плінтуса можуть фарбуватися в колір стін, покриватися штукатуркою, шпоном, шпалерами та іншими видами стінових покриттів. Прихований плінтус відмінно виглядає практично з будь-якими варіантами оздоблення стін  це може бути гіпсокартон, штукатурка, стінові панелі, облицювальна плитка і інші варіанти.

  Великий вибір різних варіантів декоративної вставки (інсерта) для прихованого плінтуса. Найпопулярніші матеріали для інсертів на сьогоднішній день є:

  • МДФ;
  • масив дерева;
  • алюміній;
  • натуральний камінь.

  В асортименті нашої компанії великий вибір алюмінієвих плінтусів прихованого типу нашого власного виробництва, а також аналогічна продукція від провідних європейських виробників: Progress Profiles, Profilpas s.p.a., Arfen, Kuberit, Cezar, Uni Deco, Profilitec та ін. Ми динамічно розвиваємося і постійно пропонуємо нашим покупцям нові моделі вбудованих плінтусів, які відповідають найбільш передовим трендам в дизайнерської обробці приміщень.

  Вбудований плінтус прихованого монтажу, ви можете купити в нашому інтернет-магазині, замовивши через сайт або зателефонувавши нам по одному з телефонів: ☎ +38 (095) 622-33-94; ☎ +38 (067) 488-78-87  (viber/telegram)
  text_sku Sintezal P-120
  170.00 грн. / м. пог.
  text_sku Sintezal Р-105L
  400.00 грн. / м. пог.
  text_sku Sintezal P-105
  160.00 грн. / м. пог.
  text_sku Sintezal Р-106
  320.00 грн. / м. пог.
  text_sku Sintezal P-116
  280.00 грн. / м. пог.
  text_sku Sintezal P-55
  400.00 грн. / м. пог.
  text_sku Sintezal P-124
  210.00 грн. / м. пог.
  text_sku Sintezal Р-107
  240.00 грн. / м. пог.
  text_sku Sintezal Р-104
  240.00 грн. / м. пог.
  text_sku Sintezal P-117
  130.00 грн. / м. пог.
  text_sku Sintezal P-121
  150.00 грн. / м. пог.
  text_sku Sintezal P-121т(15)
  140.00 грн. / м. пог.
  text_sku Sintezal P-121т(20)
  145.00 грн. / м. пог.
  text_sku Sintezal Р-112
  300.00 грн. / м. пог.