Білий алюмінієвий плінтус

Білий алюмінієвий плінтус від виробника  компанії Sintezal

Плінтус алюмінієвий білий, це сучасний елемент інтер'єру з нетривіальним зовнішнім виглядом і гарною функціональністю. Білий алюмінієвий плінтус органічно виглядає в світлих інтер'єрах завдяки незвичайній формі і чистому білому кольору.

Плінтус алюмінієвий білий від компанії Sintezal, це гарантована якість і преміальний зовнішній вигляд підлогового плінтуса.

В асортименті дизайнерських металевих плінтусів від компанії Sintezal найбільший вибір білого алюмінієвого плінтуса. Ми є виробником алюмінієвих плінтусів в Україні і можемо пофарбувати в білий колір будь-яку нашу модель. Всі з'єднувальні елементи фурнітури повністю повторюють геометрію і відтінок плінтуса, щільно прилягають до нього і акуратно виглядають.

Переваги білого алюмінієвого плінтусу від компанії Sintezal

  1. При фарбуванні наших білих алюмінієвих плінтусів ми використовуємо тільки найякісніші фарби, тому наші плінтуса не бояться вологи, попадання прямих сонячних променів і різкого перепаду температур.
  2. Поверхня білого плінтуса має матову, злегка шорстку поверхню на якій не залишаються сліди від дотиків при прибиранні. Також можемо фарбувати плінтус з дзеркально глянцевою і рівною матовою фактурою лицьової частини.
  3. Білий плінтус Sintezal стійкий до появи подряпин і практичний в експлуатації, завдяки дотриманню технологій нанесення покриттів на нашому виробництві.
Ви залишитеся задоволені зовнішнім виглядом приміщення, адже білий алюмінієвий плінтус здатний перетворити навіть самий стриманий інтер'єр. Якщо в дизайні приміщення переважають білі або кремові відтінки, розгляньте можливість купити плінтус білий Sintezal. Ми знайдемо оптимальне рішення для вашого інтер'єру!

Тепер у наших покупців є можливість придбати білий плінтус українського виробництва, адже наша продукція нічим не поступається дорогим європейським аналогам.

Алюмінієвий білий плінтус, купити за цінами від виробника і гарантією якості можна в нашому інтернет-магазині, оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши нам по одному з телефонів: ☎ +38 (095) 622-33-94 (viber); ☎ +38 (067) 216-08-10
text_sku P-120w
230.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-89W
300.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-41W
210.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-60W
280.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-63W
170.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-84W
250.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-85W
340.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-88W
360.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-95W
300.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-89LEDw
350.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-95LEDw
400.00 грн. / м. пог.