• Гарантія


  Гарантійні зобов'язання

  Інтернет-магазин Metal Plintus гарантує повну відповідність товарів їх опису, функціональним і експлуатаційним характеристикам.
  Ми цінуємо своїх клієнтів і приймаємо до розгляду будь-які претензії щодо якості нашої продукції.

  Продукція або виробляється нами самостійно, або імпортується в Україну безпосередньо від перевірених європейських виробників.

  Клієнт має право на повне повернення грошей за товар протягом 14 календарних днів

  Можливість повернення купленого товару можливе лише за відсутності пошкоджень і слідів експлуатації, збереження (якщо передбачена) заводської упаковки і відшкодування витрат на транспортування партії що повертається. При виробничному браку, або в разі неякісної обробки товару - робимо заміну таких товарів з відшкодуванням усіх витрат на переміщення продукції.

  На товари власного виробництва ми даємо розширені гарантійні зобов'язання

  При дотриманні правил установки, експлуатації та обслуговування виробів, ми гарантуємо збереження його функціональних якостей протягом 3 місяців з моменту продажу. Дана умова втрачає свою силу при експлуатації профілів в місцях високої інтенсивності, мається на увазі природний знос і вироблення виробу.

  При виникненні будь-яких проблем з нашою продукцією, просимо зв'язатися з нашими менеджерами для вирішення даного питання.

  Ми зробимо все можливе, щоб Ви залишились задоволені покупкою в нашій компанії!