• Доставка і оплата


  СПОСОБИ ОТРИМАННЯ / ДОСТАВКИ ПРОДУКЦІЇ

  Продукцію можна забрати декількома способами, в залежності від Ваших побажань, територіальної віддаленості і обсягу замовлення:

  Варіант №1. Самовивіз з нашого складу

  Товар забирається покупцем (або його представником) безпосередньо з нашого складу. Склад знаходиться поруч з офісом, за декілька кроків.

  Варіант №2. Відправка товару Новою Поштою

  Відправка замовлень за допомогою логістичної компанії "Нова Пошта" проводиться щодня. Ви можете вибрати доставку на відділення або адресну доставку. Продукція відправляється на умовах СКЛАД (наш склад) - ВІДДІЛЕННЯ (відділення Нової Пошти). Вартість доставки Новою Поштою Ви зможете дізнатися за допомогою онлайн-калькулятора на сайті їх компанії, або зателефонувавши за номером гарячої лінії.

  Важливо! У разі, якщо посилка має сліди пошкодження, впевніться в цілосності продукції безпосередньо у відділенні. Якщо товар поламаний - пишіть претензію Новій Пошті, не отримуйте посилку і зв'яжіться з нашими менеджерами. Ми відправимо Вам товар повторно, а з Новою Поштою будемо розбиратися самостійно, не залучаючи Вас до даного інциденту.

  Варіант №3. Відправка замовлення за допомогою таксі

  Дана послуга доступна тільки для клієнтів, які перебувають в межах м.Київ. За попереднім узгодженням з менеджером, можливий виклик таксі для перевезення товарів на потрібну адресу. Такий спосіб доставки найшвидший і зменшує ризик пошкодження продукції в процесі доставки.Такий варіант також підійде, якщо профіль не влазить по габаритам в автомобіль, а враховуючи його високу вартість, перевізникам Ви не довіряєте. Вартість перевезення визначається на загальних підставах диспетчером служби таксі. Замовлення автомобіля може проводиться як нашими менеджерами, так і самим замовником.

  Варіант №4. Відправка товару збірним вантажем (в регіони України)

  Такий спосіб даставки оптимальний при великій вазі і об'ємі замовленої продукції і необхідністю доставки в інше місто. Наші менеджери допоможуть знайти транспорт, якісно упакують і організують дбайливе завантаження товару. Як правило, при такому виді перевезення, доставка проводиться в той же, або на наступний день з дати завантаження. Як показує практика, цей метод істотно дешевше, ніж  перевезення логістичними операторами і позбавляє від зайвих перевантажень продукції, а значить зменшує ризик її травмування. Оплата перевезення здійснюється замовником, або за наш рахунок, при досить великому обсязі замовлення.
   

  СПОСОБи ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

  Варіант №1. Попередня оплата на карту ФОП

  Ви можете оплатити продукцію в будь-якому терміналі, або через додаток Приват24, платіжні реквізити менеджери надають за запитом. Такий спосіб найбільш зручний і позбавляє від зайвих комісій за переказ грошей.

  Варіант №2. Оплата через платіжний термінал Приват Банк

  Ви можете оплатити продукцію за допомогою платіжного терміналу Приват Банк.

  Варіант №3. Оплата на розрахунковий рахунок

  Після узгодження замовлення з менеджерами, Ви можете отримати рахунок на оплату необхідних товарів по безготівковому розрахунку. Такий спосіб оплати підходить будь-яким юридичним особам. Ми є платником ПДВ на загальних підставах. При необхідності можливе складання договору купівлі-продажу.