• Про компанію


  Переваги нашого інтернет-магазину

  Асортимент

  Наша компанія пропонує найширший асортимент дизайнерських алюмінієвих плінтусів в Україні. Ми маємо власне виробництво і гарантуємо стабільно високу якість виробів, яка нічим не поступається продукції європейських брендів. Різні за своїм застосуванням моделі плінтусу: накладні плоскі, вбудовані в стіну, прихованого типу, зі світлодіодним підсвічуванням, під МДФ-вставку і багато інших. Широкий вибір покриттів: без покриття, анодований, фарбований по RAL або NCS, сатинований, дзеркально полірований плінтус.

  Область застосування алюмінієвих плінтусів досить широка: обробка житлових і офісних приміщень, торгових центрів, медичних і соціальних об'єктів, цеха харчової промисловості, освітні установи. Алюмінієвий плінтус може застосовуватися також для зовнішніх робіт: вхідні групи, веранди, альтанки, допоміжні будівлі та ін.


  Консультації

  Завдяки продуманому комплексному підходу компанії, технічно грамотно допоможемо в підборі моделі і покриття, розрахуємо необхідну кількість плінтусу і всіх необхідних комплектуючих елементів. Наявність "живих" зразків всіх видів плінтуса в нашому офісі, можливість надання необхідного зразка, висилаємо в будь-який регіон України Новою Поштою. Коректно і оперативно зробимо кошторисний прорахунок і надамо можливі варіанти рішень за Вашим проектом. Приємно здивуємо термінами поставки замовлень.


  Додаткові послуги і монтаж

  Підбір кольору фарбування по еталонному зразку, працюємо по повному каталогу RAL і NCS. Виготовлення МДФ-вставок для вбудованих плінтусів, будь-якої висоти і покриття. Виробляємо точне фрезерування плінтусів до необхідної висоти. Радіусне згинання алюмінієвого плінтусу безпосередньо на об'єкті. Допомога у створенні вузлів сполучення з дверима прихованого типу. У нас є команда висококласних монтажників, що спеціалізуються на алюмінієвому плінтусі. Оперативність, висока якість монтажу і спеціальні знижки на установку для наших покупців.


  Колектив

  Наш колектив має багаторічний досвід роботи в сфері виробництва алюмінієвого профілю. Тому ми здатні враховувати всі приховані аспекти технічного характеру при формуванні пропозиції клієнту. Ми цінуємо наших клієнтів і свою репутацію, всі виникаючі в процесі роботи питання і проблеми намагаємося вирішувати максимально оперативно, найбільш прийнятним для клієнта способом. Компанія строго стежить за дотриманням домовленостей і термінів поставки, виконанням гарантійних зобов'язань і роботою з виникаючими рекламаціями.


  Співробітництво

  Як виробник алюмінієвого плінтусу, наша компанія зацікавлена у плідній співпраці з дизайн-студіями та архітектурними бюро, будівельними компаніями та підрядними організаціями, спеціалізованими торговими підприємствами. Всі умови роботи обговорюються в індивідуальному порядку.