Алюмінієвий накладний плінтус

Накладний алюмінієвий плінтус

На фінальній стадії ремонту, щоб приміщення мало завершений вигляд, залишається встановити тільки плінтус. І досить часто багато з тих хто робить ремонт, навіть гадки не мають який плінтус буде найкраще виглядати в інтер'єрі приміщення що облаштовується. Пропонуємо Вам сучасну, стильну і неординарну відповідь на це питання — алюмінієвий плінтус накладний. Плінтуса з алюмінію мають незвичайну форму, відмінно витримують інтенсивну експлуатацію і враховують сучасні тренди в дизайнерській обробці приміщень.

Накладний алюмінієвий плінтус зможе легко змінити зовнішній вигляд приміщення, підкресливши преміальність обробки. А широкий асортимент алюмінієвих плінтусів, які мають різну форму, габарити і види покриттів — дадуть можливість реалізувати Ваші найсміливіші дизайнерські рішення.


Переваги алюмінієвого плінтуса:

  • Міцність. Алюмінієвий плінтус виготовляється з легованого сплаву, який на порядок міцніше таких матеріалів як МДФ, ПВХ, поліуретан та ін. Плінтус з алюмінію буде більш стійкий до появи подряпин і деформацій від ударів в процесі експлуатації.
  • Довговічність. Анодований алюміній має практично необмежений термін служби. Абсолютна несприйнятливість алюмінієвого плінтуса до руйнівних факторів (ультрафіолет, вологість і різкі перепади температур) дає впевненість в тому, що плінтус Ви поміняєте тільки при наступному капітальному ремонті.
  • Стійкість до побутової хімії. Алюмінієвий плінтус не вимагає особливого догляду, оскільки він не руйнується від побутових миючих засобів, що спрощує процес прибирання квартири.
  • Зовнішній вигляд. Плінтуса з алюмінію мають неординарний і лаконічний дизайн, що відповідає сучасним трендам в обробці приміщень. Завдяки міцності алюмінію, плінтуса можуть мати максимально плоску форму, неможливу в варіантах виконання з класичних матеріалів.
  • Різноманітність покриттів. Крім найбільш популярних покриттів, таких як анодування і фарбування, алюмінієві плінтуса можуть мати ряд унікальних за зовнішнім виглядом варіантів покриттів. Ми пропонуємо алюмінієвий плінтус з брашуванням (сатинуванням), дзеркальним поліруванням, з імітацією титану, міді або натурального каменю.
  • Згинання в радіус. Більшість моделей алюмінієвого плінтуса можуть згинатися, повторюючи лінію радіусної ділянки стін або круглих колон. Для згинання плінтуса необхідний класичний прокатний трубогиб.
  • Установка без фурнітури. Алюмінієвий плінтус може встановлюватися без використання сполучної фурнітури, шляхом підрізування і монтажу відрізків стик-в-стик. Єдиним обмеженням в даному питанні є необхідність установки торцевих заглушок, в разі наявності дверей прихованого типу.
  • Плінтус в колір стін. Ми надаємо послуги з промислового фарбування невеликих партій алюмінієвого плінтуса в будь-який RAL або NCS колір. Якісні фарби і дотримання технологій гарантують бездоганну якість плінтуса і повну відповідність заданому відтінку.

В асортименті нашої компанії великий вибір алюмінієвих плінтусів накладного типу нашого власного виробництва, а також аналогічна продукція від провідних європейських виробників: Progress Profiles, Profilpas s.p.a., Arfen, Kuberit, Cezar, Uni Deco, Profilitec та ін. Ми динамічно розвиваємося і постійно пропонуємо нашим покупцям нові моделі накладних плінтусів, які відповідають найбільш передовим трендам в дизайнерській обробці приміщень.

Накладний алюмінієвий плінтус, ви можете купити в нашому інтернет-магазині, замовивши через сайт або зателефонувавши нам по одному з телефонів:
 ☎ +38 (095) 622-33-94 (viber); ☎ +38 (067) 216-08-10

 
text_sku Sintezal P-85
320.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-95
260.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-80
260.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-89LED
330.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-35
190.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-63
150.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-60
220.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-41
180.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-65
200.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-102
280.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-100
310.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-870
280.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-84
220.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-88
300.00 грн. / м. пог.
text_sku Sintezal P-89
260.00 грн. / м. пог.